Zadzwoń do nas
+48 790-004-059
+48 737-443-499

O nas

Strona ma charakter informacyjny i jest prowadzona przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Zawarte na stronie informacje mogą być pomocne dla wszystkich prowadzących negocjacje warunków umów nowych lub przy przedłużaniu już zawartych. Wskazanym jest jednak posiadanie odpowiedniej wiedzy prawnej, ekonomicznej lub technicznej lub korzystanie z usług firm (prawników, ekonomistów, techników), którzy będą służyć wiedzą na kolejnych etapach negocjacji.  

Pracowaliśmy dla wszystkich polskich operatorów i firm dostarczających technologie dla telekomunikacji, zarządzając zespołami odpowiedzialnymi za cały proces budowy sieci komórkowych i stacjonarnych. Nie jest tajemnicą, że nasze podpisy znajdą Państwo pod tysiącami  podpisanych umów najmu.

Dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu techniki, finansów oraz prawa, w tym budowlanego i środowiskowego. Potrafimy skutecznie negocjować i mediować.
W biznesie i życiu prywatnym naszym najcenniejszym kapitałem są wyznawane przez nas wartości: rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność i praworządność. Dbamy o środowisko naturalne i estetykę wokół siebie i przekonujemy do tego innych.

Uptrend to strona prywatna, prowadzona przez jej twórców- autorów od 2016 roku dla czytelinków na zasadzie pro bono.

Utrzymanie strony oraz zamieszczane na niej treści powstają dzięki poświęcanemu czasowi i fnansowaniu rozwoju strony przez osoby prywatne - autorów treści, oraz darczyńców przez portal buycoffee.to.

Staramy się, aby zamieszczane na stronie treści były aktualne i pomocne a nasze konsultacje rzeczowe, motywujące i inspirujące dla prowadzących negocjacje umów.

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.