Zadzwoń do nas
+48 790-004-059
+48 737-443-499

Kontakt

Kontaktując się z nami, mailowo lub telefonicznie, prosimy o podanie podstawowych danych dotyczących lokalizacji, takich jak jej adres lub wskazanie miejsca na mapie w dowolnej aplikacji. Pozwoli to na dokładniejszą ocenę znaczenia lokalizacji w sieci operatora, przegląd obowiązujących na danym obszarze stawek itd. Sugerujemy, aby  wstępnie sprawdzić swoją lokalizację na stronie btsearch.pl tak, jak to opisano w jednym z naszych artykułów (http://www.uptrend.com.pl/wysokosc-czynszu-czyli-jak-szacowac-i-oceniac-ryzyko). Inne przydatne dane to nazwa operatora, który proponuje umowę oraz wysokość proponowanej stawki czynszu. Na zapytania mailowe zwykle odpowiadamy w ciągu 1-2 dni. W odpowiedzi, sugerujemy stawki czynszowe możliwe do uzyskania wraz ze wskazaniem mocnych stron oraz elementów ryzyka do negocjacji stawki i pozostałych warunków umowy z operatorem. Konsultacja z nami jest darmowa, do wykonywanych analiz staramy się podchodzić rzetelnie i profesjonalnie ale też prosimy o szanowanie naszego czasu przez dobre przygotowanie się do rozmowy, w czym pomoże wcześniejsza lektura naszych artykułów. Prosimy o polecanie naszej strony w mediach społecznościowych. Przekazane nam informacje i dane pozostają tylko do naszej wiadomości. Informacje n/t oferowanych stawek czy niekorzystnych nowości w proponowanych umowach wykorzystujemy tylko i wyłącznie do tworzenia treści rekomendacji dla naszych czytelników tj. artykułów i rekomendacji indywidualnych bez podawania źródła informacji i zawsze w sposób, który nie narusza prywatności źródła. Stąd, w naszych artykułach, nie znajdują i nie znajdą się informacje mogące wskazywać na naszych czytelników.

Jeżeli materiały prezentowane na naszych stronach uznają Państwo za wartościowe i przydatne, zapraszamy do wsparcia, które motywuje nas do dalszego prowadzenia i utrzymania strony, a to przyczynia się do popularyzacji tej tematyki i odbiera argumenty najemcom:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Płatność jest prosta (BLIK) a serwis pod nadzorem KNF.


Tel: 790004059

e-mail: info@uptrend.com.pl

 

Prosimy o nieprzesyłanie na naszą skrzynkę pocztową ofert dla "zwiększenia sprzedaży"- niczego nie sprzedajemy, SEO, poprawy i optymalizacji witryny, "zwiększenia widoczności" itp. itd. Nie jesteśmy zainteresowani.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.